Biotechnológia stále postupuje: vďaka bielkovine mladosti môžeme spomaliť starnutie

Vek nezastavíte, ale môžete spomaliť starnutie pokožky a vyzerať mladšie. Bielkovina mladosti, ako sa zvykne kolagén nazývať, tvorí viac ako 30% bielkovín ľudského organizmu a až 70% bielkovín kože.

S pribúdajúcim vekom stráca ľudské telo schopnosť tvoriť ho. Preto dochádza k nežiadúcim účinkom vo forme prejavov starnutia. Dostatok kolagénu zabraňuje procesu starnutia. Udržuje mladšiu, zdravšie vyzerajúcu pleť a regeneruje ju. Dodáva živiny pre tkanivá, vlasy a nechty.

Inca Collagen

Inca Collagen obsahuje 100% čistý morský Bio-aktívny kolagén bez prísad. Ovplyvňuje bunkovú obnovu a regeneráciu kolagénových vlákien. Vďaka svojej stavbe zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Je zaujímavý tým, že si zachováva aj po spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Bio-aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému, ľahko sa vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Ide o vyvážený komplex  bielkovín, ktoré priaznivo pôsobia na ľudský organizmus.