Ktoré dámske trendy najnovšie zaplavili obchody?

Jarné kolekcie sú už v plnom prúde a obchody zaplavilo mnoho trendov. Všade na nás číha neformálny štýl, čo nám dáva možnosť cítiť sa naozaj pohodlne a zároveň vyzerať moderne. Vybrali sme pre vás 4 tipy, ktoré vo veľkom ovládli obchody:

zdroj: pexels.com

Vojenský štýl

Skvelá je kombinácia športovo ladených outfitov a vojenského štýlu. Nie je to však len o farebnej palete. Základom je aj hra so strihmi a futurizmom. Kaki košeľa je klasikou v armádnom šatníku. Dnes sa však stretáva s nápadmi zo sveta módy a prichádza na trh v úplne inom svetle. Oversized mikiny, šiltovky, šaty s výraznými vreckami i nohavice-kapsáče osviežujú sezónu. Šaty a blúzky dopĺňajú surové potlače vo vojenských farbách a nechýbajú ani pracky či záplaty. Do vojenského štýlu patrí jednoznačne aj maskáčový vzor. Tento trend je ideálny, ak chcete vytvoriť svojský mestský vzhľad.

Desigual prehliadka New York jar/leto 2017

 

Desigual prehliadka New York jar/leto 2017 | Reserved jar/leto 2017

 

Desigual jar/leto 2017 | Reserved jar/leto 2017

 

Reserved jar/leto 2017

 

Reserved jar/leto 2017

 

Mohito jar/leto 2017

 

Široké košele a košeľové šaty

Máte už tento pohodlný kúsok vo svojom šatníku? Oversized košele a košeľové šaty sú teraz na výber v najrôznejších strihoch a štýloch. Pohrať sa môžete s minimalizmom, asymetrickými strihmi, ale aj s rozličnými nášivkami, nápismi, potlačami či vzormi.

Reserved jar/leto 2017

 

Zara jar/leto 2017

 

Zara jar/leto 2017

 

Reserved jar/leto 2017

 

Reserved jar/leto 2017

Pale Dogwood

Farbou roka je zelená a jej rozličné odtiene. Objavuje sa v rámci všetkých štýlov, najvýraznejšie v spomínanom vojenskom. Okrem nej však obchody zaplavila aj farba s názvom Pale Dogwood, ktorá so zelenou pekne ladí. Ide o jemnú ružovú a nájdete ju na mikinách, sukniach, nohaviciach či šatách. Okrem zelenej sa dobre kombinuje napríklad so sivou, kávovou, jasnomodrou, marhuľovou, maslovožltou, červenou či čiernou.

Mohito jar/leto 2017

 

Reserved jar/leto 2017

 

Reserved jar/leto 2017

Mikinové šaty

Asi najpohodlnejšie s nových trendov sú športové mikinové šaty. Prevládajú v neutrálnych odtieňoch, s kapucňou či bez, jednoduché alebo v kombinácii s tylom a volánmi. Sú bohaté aj na strihy – oversized, rovné, zúžené či rozšírené, stačí si nájsť také, čo vám sadnú na postavu.

H&M jar/leto 2017

 

Reserved jar/leto 2017

 

Reserved jar/leto 2017

zdroj: redakcia Image Magazín