LOUIS VUITTON B Blossom kolekcia luxusných šperkov

B Blossom – nová kolekcia luxusných šperkov inšpirovaná sebavedomou ženou, ktorá za sebou necháva nezmazateľnú stopu.

Ikonický kvietok v tvare hviezdy, ktorý vytvoril Georges Louis Vuitton v roku 1896, sa teraz objavuje v novej podobe štýlovej okrúhlej „pečate“, ktorá v sebe spája sebavedomie a hravosť. Prstene, náramky, náušnice, prívesky a retiazky z ružového a žltého zlata osádzané trblietavými diamantmi vyžarujú novú životnú silu ikonického kvietku – ako óda na vzácny matrix, v ktorom má monogram potenciál žiť nekonečne.

 

 

Nová interpretácia emblémového kvietku Monogramu, ktorú iste ocenia verní priaznivci tejto značky, sa nesie novou kolekciou šperkov ako pečať – moderný avatar. Sila monogramu je umocnená zlatom, drahokamami a diamantmi, ako napríklad na pečatnom prsteni, ktorý kombinuje moderný výraz a tradíciu.

Žena Louis Vuitton je silná a odvážna a rada nosí umelecké kúsky, pre ktoré je sama inšpiráciou – sú pre ňu výrazom jej nezávislosti a esencie jej ženskosti. Sedem hravých prsteňov ponúka všestrannú interpretáciu ikonického vzoru značky. Je možné ich nosiť samostatne i kombinovať – rôznofarebné drahokamy (ónyx, biely achát, ružový opál, diamanty) a žlté a ružové zlato priam ku kombinovaniu nabádajú. Sadu prsteňov dopĺňajú tri pečatné – s drahokamom alebo diamantovým pavé. Tieto výrazné kúsky vďaka ich veľkorysej trojrozmernosti nikto neprehliadne. Hlavný motív hviezdicovitého kvietku Louis Vuitton z diamantov zasadený do bieleho zlata nezaprie unikátne know-how značky, umocňuje luxusnosť materiálov a je dôkazom špičkového majstrovstva a mnohofarebnej vycibrenosti.

 

 

Ďalším ikonickým šperkom kolekcie je úchvatný zlatý náramok zvodných kriviek, ktoré objímajú päť vzácnych perál v pavé z diamantu alebo ónyxu. Táto kompozícia podčiarkuje prenikavú krásu odkazu zakódovaného do drahých kameňov a násobí efekt celého šperku.

 

 

Veľkorysý aspekt kolekcie využíva hru geometrických tvarov a kriviek. Najlepším príkladom je prívesok s kvietkom Monogramom zasadeným do jednostenného rámčeka, ktorý je možné nosiť na krátkej či dlhšej retiazke na krku alebo na náramku. Kontrastné tvary dopĺňajú náušnice, ktoré – ako talizmany – vnášajú do ikonického štýlu prvok minimalizmu, ten však vôbec neuberá zo zvodnosti šperkov a harmónie ich kompozícií. Nádherná práca s perleťou a majstrovský výbrus drahých kameňov ukazujú prístup značky k diamantom – symbolu ženskosti. Štvorcový rámček, jemne vyosený, na modernej retiazke nabáda ku kombinácii s veľkorysou plnosťou korálika – ako moderná interpretácia dlhej tradície Monogramu.

 

 

Kolekcia B Blossom inšpiruje dobrodružné povahy – osobnosti, ktoré nachádzajú krásu v delikátne tónovanej metamorfóze, ktorá na genéze pôvodného dizajnu reinterpretuje a povyšuje legendárny motív značky Louis Vuitton a vtláča mu nový odvážny štýl.