Najprenosnejší reproduktor Ultimate Ears UE ROLL 2

Značka Ultimate Ears pokračuje v posúvaní hraníc inovácií a dizajnu svojich prenosných bezdrôtových reproduktorov uvedením modelu UE ROLL 2 do svojho radu farebných bezdrôtových mobilných reproduktorov, ktoré vydržia všetko, kamkoľvek ich so sebou vezmete. UE tak naďalej mení kategóriu reproduktorov s rozhraním Bluetooth® vo všetkých ohľadoch: od dizajnu po kvalitu zvuku.

Môžete byť na pláži alebo na výlete s batohom, no vždy sa môžete spoľahnúť, že reproduktor UE ROLL 2 vašu partu obohatí. Ponúka o 15 % silnejší zvuk a dlhší bezdrôtový dosah – až 30 metrov. Je v štíhlom prevedení ako pôvodná verzia UE ROLL. Pretože váži len 330 g, budete mať so sebou viac zvuku bez toho, aby vás reproduktor zaťažoval.

Ultimate Ears UE ROLL 2

Bol navrhnutý tak, aby vás sprevádzal na vašich dobrodružstvách. Je malý a vybavený pevným lankom ako pre bungee jumping. Môžete si ho priviazať k batohu, na opasok alebo bicykel a mať ho kdekoľvek so sebou. Je odolný voči vode, nárazu vzdorný a skonštruovaný tak, aby vydržal aj drsné zaobchádzanie. Pritom všetkom vám pri veľkosti do dlane ponúkne bohatý zvuk.

Žiadny iný reproduktor nie je vybavený všetkým čo potrebujete, aby ste si ho mohli zavesiť v sprche, nechať plávať na hladine bazéna alebo si ho pripevnili na bicykel. Model UE ROLL 2 ponúka toto všetko a navyše má lepší zvuk a dlhší bezdrôtový dosah, takže teraz máte pre to, čo robíte radi, väčšiu voľnosť a flexibilitu,“  povedala Charlotte Johs, generálna riaditeľka pre značku Ultimate Ears.

Každý vode odolný reproduktor si v bazéne zaslúži svoje miesto. UE ROLL 2 sa dodáva s plávajúcou podložkou UE Floatie. Môže teda preplávať stredom vašej zábavy a hudba na vás bude špľachotať pri párty v bazéne z bezprostrednej blízkosti.
Ultimate Ears UE ROLL 2