Kozmetika, ktorá ušetrí miesto v kufri

Pri balení kufra na dovolenku často rozhoduje každý centimeter. Preto sú výrobky šetriace miesto dobrou voľbou. Odličovacie prostriedky, fľašky s odlakovačmi  a balíčky vatových tampónov je možné nechať doma. Existujú modernejšie a elegantnejšie riešenia.

Dôkladné odlíčenie je zvlášť dôležité v horúcich letných dňoch, umožní pleti aby mohla riadne dýchať. Na cestovanie sú vhodné navlhčené tampóny. Bel Lotion Pads sú odličovacie tampóny pripravené v efektívnom balení, ktoré sa zmestí  do kabelky či malej cestovnej taštičky.

V uzatvárateľnej dóze je 30 odličovacích vatových tampónov napustených pleťovým tonikom, ktoré veľmi jemne, ale dôkladne čistí pleť. Tonikum kombinuje odličovaciu vodu a pleťové mlieko. Neobsahuje alkohol, takže tampóny sú vhodné aj pre odličovanie citlivých očí. Dokážu si poradiť aj s vodeodolnými riasenkami. V špeciálnom balení tampóny nevysychajú a sú pripravené na okamžité použitie.

Odlakovac_MG_5392 WEB

 

Na rovnakom princípe fungujú i vatové tampóny Bel Premium. Sú ideálne pre rýchle a šetrné odlakovanie nechtov. Je v nich odlakovač s vitamínom E, ktorý zabraňuje vysúšaniu okolia nechtu a majú príjemnú citrusovú vôňu.