Čo si obliekajú celebrity na rande na opačných koncoch USA?

Portál WhoWhatWear nedávno porovnal fashion scénu V New Yorku a Los Angeles. Konkrétne sa zameral na to, aký druh oblečenia volia celebrity v týchto dvoch amerických mestách na rande. Keď ide o outfity známych osobností, niet divu, že si dajú na sebe záležať, hlavne keď im hrozí neustály záujem fotografov a hodnotenie verejnosti. Spoločným znakom u žien v oboch mestách sú jednoznačne vysoké podpätky, ktoré je vždy vhodné na takúto udalosť zvoliť. U mužov sú spoločným znakom tmavé farby. Na večerné rande by sa ich muži samozrejme mali držať.

0

Pozrite si, v čom sa oblečenie u celebrít v NYC a L.A. líši a inšpirujte sa príkladmi podľa vášho vkusu, čo na seba, keď sa najbližšie budete chystať na rande:

New York

Známe osobnosti tu rady nosia čiernu farbu. Kožené nohavice, čierne kabáty alebo malé čierne. Oživujú ich len vkusnými doplnkami – metalické clutch kabelky alebo lodičky. Keď sú celebrity v New Yorku, nosia skrátka jednoduché a elegantné outfity.

1

Olivia Palermo má na sebe legíny značky J Brand a topánky Stella McCartney.

2

Lais Ribeiro si obliekla hladký kabát a metalické sandále.

3

Chrissy Teigen má oblečené nohavice od Balmain a sandále Tom Ford.

4

Taylor Hill zvolila malé čierne a sandále Jimmy Choo.

Los Angeles

V L.A. sa zvyknú celebrity trochu viac odviazať, čo sa týka rôznych kombinácií oblečenia. V porovnaní s NYC nosia viac farieb, aj keď čierna je tiež obľúbená. Do spoločnosti volia častejšie casual štýl. Pokiaľ ide o špeciálnu príležitosť, majú tendenciu obliecť sa viac neprehliadnuteľne, napríklad do flitrových, metalických, párty šiat.

5

Rosie Huntington-Whiteley má na sebe šaty od Christian Dior a Jimmy Choo sandále.

6

Amal Clooney si obliekla čipkovaný crop top značky Cosabella, džínsy Citizens of Humanity a Balenciaga sandále.

7

Jessica Alba zvolila neformálny, denimový, The Great overal.

8

Kate Mara ukázala, ako nosiť casual štýl na večerné rande a vyzerať pritom šik.

zdroj: whowhatwear.co.uk