Prečo sa oplatí sledovať hrdinky Game Of Thrones na Instagrame?

Na ďalšiu sériu Game Of Thrones si budete musieť síce nejaký ten rok počkať, ale dobrou správou je, že vaši obľúbení herci vás môžu počas tohto obdobia zabávať svojimi instagramovými účtami. Aj keď nenájdete všetkých z hlavnej posádky, ako napríklad Kita Harringtona alebo Gwendoline Christie, tí, ktorí sú na sociálnych sieťach aktívni, vám poskytnú dostatok inšpirácie.

Michele Clapton

Ak patríte medzi obdivovateľov šiat seriálových hrdinov Game Of Thrones, asi už viete, že za ich tvorbou stojí kostýmová dizajnérka Michele Clapton. Na svojom instagrame zdieľa skice a fotografie svojich prác.

Emilia Clarke

Instagram Daenerys je plný vtipných videí, ktoré točí spolu s kolegami. Okrem toho zdieľa fotky svojich premiérových outfitov a obľúbené kozmetické produkty, takže inšpirácií tu nájdete viac než dosť.

Príspevok, ktorý zdieľa @emilia_clarke,

Maisie Williams

Asi vás neprekvapí, že účet Arye Stark je unikátny a plný teenagerskej drzosti. Fotky jej obľúbených tenisiek Converse a bláznivé selfies s priateľmi ukazujú, že Maisie patrí do generácie Y, ale keď príde čas významných večerných udalostí, prepne sa do pôvabného módu a účet plní krásnymi šatami a make-upom.

Carice van Houten

Seriálová červená kňažka, Melisandra, je v reálnom živote čerstvou mamičkou. Carice van Houten zdieľa fotky rozkošných outfitov svojho syna Monte. Ak ste fanúšikovia pekného detského oblečenia, rozhodne sa budete mať na čo tešiť.

Sophie Turner

Či už sa jedná o outfity na každodenné nosenie alebo o spoločenské šaty, Sophien štýl je vskutku jedinečný. Má výnimočný vkus a na jej účte nie je núdza o krásne fashion fotky, ktoré vás inšpirujú od účesov, cez doplnky až po oblečenie.

Nathalie Emmanuel

Krásna britská herečka vám ukáže, ako vie nosiť odvážne rúže na pery. Okrem toho zdieľa fotky svojho zdravého životného štýlu, obľúbených produktov, jedál a temperamentných outfitov.