Irina Shayk predvádza svoje dokonalé krivky

Ikonická supermodelka Irina Shayk sa stala hlavnou hviezdou kolekcie pletených odevov, ktoré sa kĺžu po pokožke ako zamat. Prinášame galériu elegantných modelov, no necháme na vás, či sa budete radšej pozerať na ruskú krásku alebo na aktuálnu jesennú kolekciu.

Ruská supermodelka Irina Shayk, ktorá má dcéru Leu s hercom Bradleym Cooprom.

Základom jesennej kolekcie pletených odevov sú prírodné farby, tóny ielej, čiernej, odtiene tavie. V histórii značky Intimissimi, pre ktorú Irina Shayk pózuje, ide vôbec o prvý raz, čo sa takáto farebná škála objavila.

Trendové sú ultraľahké topy s dlhým rukávom a guľatým výstrihom, roláky, maxi vesty, voľné strihy nohavíc, ale aj šaty na telo, ktoré sa dobre kombinujú s ďalšími kúskami zo sezónneho šatníka. Trendom je stále vrstvený šatník.

Jeseň praje úpletu a kašmíru

Nová sezóna sa nesie v znamení ultraľahkého úpletu a kašmíru, materiály sú vyrobené z tých najkalitnejších priadzí.  Luxusná priadza z vlny a hodvábu na extra dlhých kardiganoch ašpiruje na hit tejto sezóny. Ak sledujete módne trendy, rozhodne by vám v aktuálnom šatníku nemali chýbať topy rozopínateľné na gombíčky pri krku, ktoré evokujú svieži vzhľad, rovnako nápadité je spojenie úpletu s lesklým lurexovým vláknom.

Zdroj foto: Intimissimi