Reserved a Kate Moss spojili sily v novej globálnej kampani pre jeseň/zimu 2017

Tento rok nás čaká v oblasti módy veľa zaujímavých spoluprác a jednou z nich je rozhodne Reserved kampaň pre jeseň/zimu 2017 v hlavnej úlohe s Kate Moss. Kampaň oslavuje modelku ako módnu ikonu. Pri vytváraní finálneho vzhľadu bolo kreatívne smerovanie od začiatku podriadené požiadavkám Kate. Vzájomná spolupráca začala jednoduchou otázkou: Keď vstúpiš do obchodu Reserved, aké oblečenie si vyberieš? Ukáž nám svoj štýl!

Kate Moss v kampani pre Reserved jeseň/zima 2017
Kate Moss v kampani pre Reserved jeseň/zima 2017

Kto Kate pozná, vie, že má svoj osobitý charakter. Výsledok bol preto rebelský, casual a sexy ako ona sama. Kombinovala napríklad pohodlnú čiernu koženú bundu s golierom z umelej kožušiny s čipkovaným prádlom. Jej štýl je originálny, ikonický a pravdivý. Koniec koncov, každý má možnosť vytvoriť si pomocou oblečenia svoj vlastný, individuálny príbeh. A najbližšiu sezónu pôjde v Reservede o príbeh Kate Moss.

Kampaň nafotil v Londýne známy fotograf Daniel Jackson. Jej cieľom je priniesť identitu značky do života takým spôsobom, ktorý osloví ľudí vďaka kombinácii kultového londýnskeho vzhľadu známej supermodelky a zábavnej, módnej estetiky príznačnej pre Reserved.

„Pre nás bolo dôležité na jednotlivých fotografiách vykresliť osobný, súkromný a autentický postoj Kate. Ide o to, čo značka Reserved stelesňuje – tak štýl, ako aj individualitu nositeľa,” vyjadrila sa Monika Kaplan, globálna marketingová riaditeľka značky.

Embed from Getty Images

Kate Moss

Kate sa počas svojej kariéry supermodelky stala tvárou nespočetného množstva uznávaných značiek, ako napríklad Burberry, Calvin Klein, Chanel, Versace, Dior, Louis Vuitton, Stella McCartney, Yves Saint-Laurent, H&M, Mango, Zara a mnohých ďalších. V súčasnosti vedie vlastnú modelingovú agentúru Kate Moss Agency, v ktorej sa stará o mladých a nádejných modelov a modelky.

zdroj: redakcia Image Magazín