LOUIS VUITTON MULTI POCHETTE ACCESSOIRES

Multi Pochette Accessoires, elegantná a prispôsobivá životu v meste, pulzuje v rytme prianí a túžob moderného života.

Čo ak moderné znamená slobodu prispôsobiť sa? Situáciám, túžbam, dňu či noci, rozličnému módnemu štýlu. V októbri 2019 uvádza značka Louis Vuitton na trh svoj nový model Multi Pochette Accessoires. Je hravá a univerzálna, vychádza z modernej reinterpretácie ikonickej taštičky Pochette a experimentuje s vrstvením a nosením cross-body.

Je príbeh začal už dávno

Sofistikovaná a elegantná taštička Pochette, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 1992, sa okamžite stala jedným z kúskov značky Louis Vuitton, ktorý nemohol chýbať v ženskom šatníku.

Tentoraz sa predstavuje v celkom prispôsobiteľnej verzii s dvoma odopínateľnými prvkami: mini Pochette Accessoires (miniatúrna verzia taštičky) a okrúhla peňaženka na zips. Dva popruhy cez rameno je možné nosiť na niekoľko spôsobov a prvky kombinovať podľa momentálnej nálady nositeľky. Žakárový športový popruh (s nápisom „Louis Vuitton Mallatier“) je v dvoch farbách – zelenej a ružovej – a vďaka nemu sa taštička dokonale hodí na potulky mestom, delikátna retiazka je zas ideálna na večerné príležitosti.

Tradičný vzor Monogram sa tiež pohráva s veľkosťou – okrem klasického monogramu je na zadnej strane peňaženky aj v miniatúrnej verzii.

Multi Pochette Accessoires – výraz modernej ženskosti, ktorá je neustále v pohybe – bude v predaji od októbra 2019 v sieti Louis Vuitton po celom svete.

Fotografie: Annnie Powers
Styling: Marie-Amélie Sauvé