7 pánskych trendy doplnkov roku 2017

Každý rok je jedinečný. Môžeme na istotu povedať, že aj tento rok budú v móde určité osoby, ktoré budú udávať trendy, módne domy budú naznačovať, čo sa má nosiť v každom ročnom období a na prehliadkových mólach budú dominovať štýly, ktoré budú odzrkadľovať modernosť, vývoj doby a rastúcu silu technológii.

Ako je to tento rok? Poďme sa spolu pozrieť na 7 pánskych trendy doplnkov, ktoré by vám nemali chýbať v roku 2017.

Doplnky a šperky pre mužov Trendhim

Magnetické náušnice

Magnetické náušnice si získavajú svoju popularitu najmä kvôli tvrdeniam, že pozitívne vplývajú na naše zdravie. Ide najmä o stimulovanie akupunktúrnych bodov na uchu, priaznivo ovplyvňujúcich krvný obeh, znižovanie únavy a tlmenie bolesti v oblasti hlavy. Keďže medzi ľuďmi sa téma zdravie stáva čoraz viac a viac populárnou, môžeme očakávať, že sa podobné produkty budú tešiť obľúbenosti.

Magnetické náušnice Trendhim
Magnetické náušnice Trendhim

Kožené náhrdelníky pre mužov

Mužské šperky sú v kurze. Svojou jednoduchosťou totižto dokážu oživiť každé oblečenie. Hoci sú náramky stále č.1, tesne za nimi sa nachádzajú náhrdelníky. Dôležitá je najmä rovnováha, kedy to netreba zbytočne preháňať. Rovnako sú vhodné aj v kombinácii s náramkami a hodinkami.

Kožený náhrdelník Trendhim
Kožený náhrdelník Trendhim

Korálkové náramky

Ako bolo spomenuté v predchádzajúcom bode, náramky sú stále top doplnkom. Najnovšie v tejto kategórii pribudli korálkové náramky, ktoré si množstvo žien vyrába samo, čím je zaručená ich jedinečnosť. Základná filozofia je pritom jednoduchá, spojiť dávku noblesy a elegancie s cenovou dostupnosťou.

Koralkový náramok Trendhim
Korálkový náramok Trendhim

Puzdrá na karty

Aj svet módy si uvedomuje, že technológie napredujú a čoraz viac ľudí uprednostňuje pri platení použitie karty. V súčasnosti sa na trhu nachádza obrovský výber puzdier na karty, ktoré sa stávajú súčasťou oblečenia a celkového štýlu.

Puzdro na karty Trendhim
Puzdro na karty Trendhim

Manžetové gombíky

Každý správny gentleman nezabúda na jednu dôležitú drobnosť, ktorou sú manžetové gombíky. Netreba však ostať iba pri klasike. Kreativite sa medze nekladú a manžetové gombíky na mieru sa môžu nosiť podľa vlastnej chuti. Témy sú rôzne, ako kinematografia, šport alebo zábava. Výber je na vás.

Manžetové gombíky Trendhim
Manžetové gombíky Trendhim

Vreckové hodinky

Móda vreckových hodiniek bola dlho zabudnutá. Vytlačili ich totiž náramkové hodinky, ktoré dnes nosí takmer väčšina mužov. Vreckové hodinky však nepovedali svoje posledné slovo. Sú vhodné najmä k spoločenským udalostiam, kedy majú páni oblečený frak. K tomuto oblečeniu sa totiž nikdy nenosia náramkové hodinky.

Vreckové hodinky Trendhim
Vreckové hodinky Trendhim

Traky

Traky sú zaujímavý doplnok, ktorý posúva biznis štýl do osobného štýlu. V niektorých prípadoch môžu mať úžitkovú funkciu, najmä pri väčších postavách, kedy udržia nohavice na mieste cez brucho, čo by v prípade opasku nebolo možné. Čo sa týka štýlu, majú najmä imidžovú úlohu.

Traky Trendhim
Traky Trendhim

Záver

Nový rok so sedemnástkou je už dávno odštartovaný. Okrem zmien v našich životoch to taktiež znamenalo ďalšiu jazdu na úplne novom módnom kolotoči. Vyššie sme uviedli niekoľko trendy doplnkov, ktoré dominujú tohto roku vo svete módy.

Všetky vyššie uvedené zaujímavé kúsky môžete nájsť na stránke trendhim.sk