Petra Marko Navarro: Ktoré sú najobľúbenejšie miesta tejto úspešnej podnikateľky?

Okrem toho, že je úspešná, má čo-to aj precestované. O svoje obľúbené miesta sa s nami podelila slovenská podnikateľka Petra Marko Navarro, ktorá aktuálne žije s manželom v Portugalsku.

Ktoré sú jej milované lokality, aké má rada reštaurácie, obchody a ďalšie skvelé tipy? Čítajte a možno sa s ňou pri najbližších potulkách svetom stretnete na týchto miestach:

Obľúbené destinácie

Milujem Lisabon. To mesto ma fascinuje. Nielen svojou neskutočnou históriou, kultúrnosťou, pestrosťou ale aj takmer neustálou, zvláštne modrou oblohou.

Slovenské Tatry ma zas nabíjajú akoby láskou. Neviem to vysvetliť. Milujem našu krajinu, Slovensko, so všetkými jej chybami a dokonalosťami.

zdroj: pixabay.com

 

zdroj: pixabay.com

Obľúbený hotel

Špeciálny vzťah mám k hotelíku na portugalských útesoch – Areias do Seixo – kde som mala svadbu. Je to jedno z najmagickejších miest, aké poznám.

hotel Areias do Seixo, miesto pre eventy, zdroj: areiasdoseixo.com

 

Areias do Seixo, Gold room, zdroj: areiasdoseixo.com

Obľúbený bar a drink

Nemám. Som úplný abstinent. Navyše, príde mi neefektívne sedieť na drinku, keď mám v hlave toľko nápadov, ktoré chcem realizovať. Mojím obľúbeným barom – rozumej miestom na pokec – je moja vlastná obývačka 🙂

Obľúbené reštaurácie

Slovensko: FouZoo, Steakhouse, Carnevalle
Portugalsko: Luzmar, Mar do Inferno, Hikidashi
HongKong: Grassroots Pantry
Boston: Wagamama, vývarovňa počas môjho študentského života
Taliansko: všetky

zdroj: mardoinferno.pt

Obľúbené jedlo

Mám rada dobré sushi, kvalitný steak aj obyčajné grilované kura s ryžou. Som jedák. Teraz si dosť ulietam aj na polievkach – zeleninových krémoch, mňam!

zdroj: facebook.com/Hikidashi Taberna Japonesa

Obľúbené obchody

Zara
Miu Miu
Dior

Obľúbená forma relaxu

masáže
spánok
leňošenie

Petra Marko Navarro
Petra Marko Navarro