Spodná bielizeň: Aká bielizeň je vhodná na rôzne príležitosti?

Spodná bielizeň je základnou súčasťou nášho šatníka. Ide o prvý kúsok oblečenia, ktorý na seba hodíme po sprche. Bohužiaľ, je aj tak stále prehliadaný. Nohavičky sa stali praktickou záležitosťou. Dnes to už ale nemusí byť jediná cesta.

Dámska spodná bielizeň na bežný deň

Ako vyzerá váš bežný deň? Pravdepodobne idete do práce, kde buď celý deň sedíte, alebo vykonávate nejakú fyzickú činnosť. Po práci vás možno čaká posilňovňa alebo iná aktivita. Je asi jasné, že prvé kritérium, ktoré vás na klasickej spodnej bielizni bude zaujímať, je pohodlnosť. Klasické nohavičky by mali byť komfortné – nemali by vás tlačiť ani spôsobovať iné ťažkosti. Aj preto je skvelou voľbou bavlnená spodná bielizeň, ktorá je priedušná, antibakteriálna a nedráždi pokožku.

Pri výbere každodenných nohavičiek sa nebojte vyskúšať aj žiarivejšie farby a vzory. Keďže ich ale nikto neuvidí, môžete staviť aj na neutrálne farby, ktoré sú tiež v poriadku.

Nohavičky na rande

Chystáte sa na rande a premýšľate, akú bielizeň by ste si mali obliecť? Šaty ste si už vybrali, už k nim iba doladiť vhodnú spodnú bielizeň. Ak máte väčšie bruško, môžete siahnuť po nohavičkách s vyšším pásom. Pokiaľ by ste chceli pôsobiť skôr zvodne, vyberte si brazilky. V prípade, že si obliekate šaty “na telo”, skvelou voľbou budú bezšvové nohavičky, ktoré sú takmer neviditeľné.

S vhodnou spodnou bielizňou sa budete cítiť sebavedomo, elegantne a sofistikovane. Vôbec nezáleží na tom, ako rande dopadne a či nohavičky niekto uvidí.

Otázka spodnej bielizen je rovnako dôležitá ako výber iného kúsku odevu. Pretože aj tento kúsok, hoci schovaný pod oblečením, je vašou vizitkou. V nohavičkách by ste sa mali cítiť pohodlne a atraktívne. Aj na okolie budete pôsobiť šarmantne, sebaisto a vyrovnane.

Aký kúsok spodnej bielizne obľubujete vy a cítite sa v ňom sama sebou?

Zdroj foto: Visualhunt