Bavia vás hity 90. rokov? V Bratislave a Košiciach vás čaká disco show We Love the 90‘s

Pustíte si niekedy len tak pre náladu nejaký hit z 90. rokov? Určite si pamätáte na songy ako I Wanna B With U či Sweet Dreams. V marci sa v Bratislave a Košiciach budete môcť poriadne zabaviť nielen na tieto hity spoločne s ich interpretmi naživo. Prichádza totiž v poradí už tretia disco show s názvom We Love the 90’s. Na čo všetko sa môžete tešiť? Domácu scénu bude hudobne zastupovať ikona slovenskej eurodanceovej scény MC Erik a o sprievodné slovo sa postará GOGO. Zahraničná trojica interpretov, ktorí nás sprevádzali tanečnými 90. rokmi je nasledovná:

Fun Factory

Ako headliner vystúpi skupina Fun Factory. V týchto dňoch si skupina pripomína 20 rokov od vydania prvého best of albumu s hitmi ako I Wanna B With U či Doh Wah Diddy.

 

 

La Bouche

Nemecké tanečné duo La Bouche vystúpi so singlami ako Be My Lover, Sweet Dreams či Fallin in Love. Žiaľ, nezaspieva ich už pôvodná speváčka Melanie Thornton, ktorá tragicky zahynula v novembri 2001 pri leteckej nehode, ale Sofie Cairo, ktorá s rapperom McCrayom spolupracuje už desať rokov.

 

 

 

E-Rotic

Vďaka skupine E-Rotic si budete môcť zatancovať na skladby Max Don’t Have Sex With Your Ex, Fred Come to Bed či Oh Nick Please Not So Quick.

 

 

 

„Toto podujatie nie je klasickým koncertom, ani klasickou diskotékou. We Love the 90’s má fanúšikom tanečnej hudby 90. rokov priniesť neopakovateľný zážitok a veríme, že rovnako ako počas predchádzajúcich podujatí, budeme počuť, ako publikum spieva a baví sa s interpretmi,“ hovorí jeden z organizátorov podujatia Peter Koterec.

Koncert hviezd 90. rokov bude s rovnakým line-upom na Slovensku na dvoch miestach. Najskôr 17. marca 2017 v Hant Arene v Bratislave a o deň neskôr 18. marca 2017 v Angels Aréne v Košiciach. Vstupenky na We Love the 90’s sú k dispozícii v predajnej sieti Ticketportal. Aktuality o podujatí môžu fanúšikovia sledovať na oficiálnej stránke podujatia www.welove90s.sk alebo na Facebookoveh stránke @WeLove90.sk.