Dizajn, ktorý vám spríjemní Valentín

Nie je novinkou, že Ikea to s dizajnom naozaj vie. Preto sme sa rozhodli, že sa spoločne s ňou pozrieme na Valentínsky dizajn a na konkrétne tipy, ktorými si môžete deň zaľúbených jednoducho ale účinne spríjemniť.

Prekvapiť partnera, alebo urobiť radosť sebe samému

To, čo vytvára príjemné pocity, je atmosféra. Doladiť ju môžete napríklad pomocou nových závesov, kobercov či vankúšov. Môžete prekvapiť niektorou z týchto maličkostí partnera, alebo si sami urobiť radosť.

VÄNSKAPLIG, kolekcia, zdroj: Ikea
VÄNSKAPLIG, koberec, zdroj: Ikea
VÄNSKAPLIG, závesy, zdroj: Ikea

 

Príležitosť pekne prestrieť

Či ste sa rozhodli pripraviť sami doma celú večeru, alebo sa chystáte urobiť len chutný dezert pre partnera či blízkych, nezabudnite na detaily. Nebojte sa farieb a rôznych dekorácií. Atmosféru lásky môžu navodiť kvety, sviečky, originálne svietniky, samotné jedlo a samozrejme to, ako ho naaranžujete.

STOCKHOLM, hlboký tanier, zdroj: Ikea
INBJUDANDE, prestieranie, zdroj: Ikea
KORNIG, vonná sviečka, zdroj: Ikea
FEJKA, umelý kvet v kvetináči, zdroj: Ikea
zdroj: Ikea

 

Valentínsky večierok

Ak máte chuť zabaviť sa s priateľmi či rodinou, valentínsky večierok je na to ideálny. Neopakovateľnú atmosféru vytvoríte dekoráciami, servírovacími vychytávkami, originálnym občerstvením a pitím. Skúste napríklad použiť bláznivé taniere, hrnčeky a podnosy. Ak sa vám ich podarí zladiť s dekou, vankúšmi či uterákmi v kúpeľni, efekt bude zaručený.

SPRIDD, kolekcia, zdroj: Ikea
SPRIDD, hrnček, zdroj: Ikea
SPRIDD, tanier, zdroj: Ikea
SPRIDD, podnos, zdroj: Ikea

zdroj: Ikea