Beyoncé, Gisele Bündchen a ďalšie celebrity: V čom sú tieto slávne matky naj?

Už túto nedeľu, 14. mája oslavujeme Deň matiek. Každá jedna mama je iná a každá má svoje „naj“. Akými vlastnosťami sa môžu pochváliť Beyoncé, Kim Kardashian West, Gisele Bündchen či Drew Barrymore?

Najštýlovejšia: Beyoncé

Beyoncé si nás získala svojimi štýlovými modelmi už dávno pred tým, než sa stala mamou. Počas tehotenstva ale vyzdvihla a povzniesla materskú krásu a dnes už v tom pokračuje spolu so svojou dcérkou. Ich look je neodolateľný a malá Blue Ivy sa určite cíti ako princezná.

Najprajnejšia: Kim Kardashian West

Mamy by najradšej splnili svojim deťom všetko, čo im vidia na očiach a Kim nie je výnimkou. Vo všeobecnosti už dlhé roky prispieva na charitu, ale pokiaľ ide o jej dcérku North a syna Saint, spraví pre nich čokoľvek, a to hlavne v duchu zachovania mieru medzi súrodencami:

„Keď som ho kojila, (North) bola taká žiarlivá, že som musela vziať malú krabičku mlieka so slamkou a dať si ju na druhú stranu do podprsenky, aby mohli piť obaja naraz,“ prezradila v show Ellen DeGeneres. „Je tak žiarlivá. Veci čo robíte sú niekedy šialené.“

Najekologickejšia: Gisele Bündchen

Bývalá modelka určite nemá žiadny problém zašpiniť si ruky. Spolu so svojimi deťmi, 4 ročnou dcérou Vivian a 7 ročným synom Benjaminom si napríklad zberajú domáci med či chovajú vlastné sliepky.

I just can’t take it!! #love #yogapartner ❤️❤️❤️ Eu não aguento!!! #amor #parceiradeioga

Príspevok, ktorý zdieľa Gisele Bündchen (@gisele),

Najpovzbudivejšia: Drew Barrymore

Mama dvoch dcér, Frankie a Olive má mnoho životných rád, ktoré jej deti určite ocenia. Jedna z nich je napríklad myšlienka o tom, že sme sami sebe svojimi najlepšími priateľmi, ktorú uverejnila na Instagrame. Okrem toho Drew dokazuje, že je v poriadku ukradnúť si pár minút len pre seba, aj keď ste mama:

„Je v poriadku byť sám, pretože nikdy nie ste osamelí. Ja som si napríklad vzala časopis a išla som na obed a užívam si tento vzácny moment. Niekedy sme sami sebe najlepšími priateľmi.“

Weekend vibes on a windy beautiful day! Photo by dad!

Príspevok, ktorý zdieľa Drew Barrymore (@drewbarrymore),

Všetkým mamám prajeme pekný sviatok!

zdroj: people.com