Bluetooth reproduktory Logitech Z337 Bold Sound

Reproduktorový systém s úplným názvom Logitech Z337 Bold Sound s rozhraním Bluetooth® je model pre domácnosť, ktorý vám umožní ľahko bezdrôtovo streamovať zvuk z akéhokoľvek zariadenia s rozhraním Bluetooth – počítača, tabletu alebo smartfónu.

„Vďaka Z337 Bold Sound s Bluetooth si teraz ľudia môžu ľahko užívať svoju obľúbenú hudbu, filmy alebo hry. Všetko bez ohľadu na to, na akom zariadení si ich púšťajú. Tiež môžu medzi zariadeniami kedykoľvek prepínať,“ povedal Philippe Depallens, generálny riaditeľ divízie Logitech Audio. „Na prepnutie zdroja zvuku stačí stlačiť tlačidlo pause na jednom zariadení a následne tlačidlo play na druhom. Svoju obľúbenú hudbu môžete počúvať v skvelej zvukovej kvalite bez toho, aby ste ho museli s reproduktormi opätovne párovať.“

reproduktory Logitech Z337 Bold Sound

Výkon reproduktorov je 80 wattov. Má čistý zvuk a silné basy. Okrem bezdrôtového spojenia môžete na pripojenie zdroja zvuku využiť buď konektor jack 3,5 mm alebo RCA (cinch) Ľahko tak pripojíte monitor, počítač, televíziu alebo hernú konzolu. Pritom budete mať stále k dispozícii bezdrôtové pripojenie pre ďalšie zariadenia.

Reproduktorový systém je vybavený ovládačom na kábli. Môžete si ho dať na vhodné miesto a pohodlne ním ovládať dôležité funkcie, ako sú napájanie, hlasitosť a párovanie zariadení pripájaných cez Bluetooth. Má aj konektor na pripojenie slúchadiel. Pomocou samostatného ovládacieho prvku môžete navyše riadiť aj intenzitu basov. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke logitech.