Tipy na najkrajšie slovenské darčeky pre ženy

Vianoce sa blížia, a tak sme zisťovali, kde je možné kúpiť zaujímavé darčeky pre ženy bez toho, aby ste museli pobehovať po preplnených obchodných centrách. Na tipy sme sa spýtali rovno žien samotných. A nie hocijakých. Lucky z naševaše majú skúsenosti s nespočetným množstvom tovaru. A nie hocijakého. Výhradne slovenského!

Lucky sú totiž zakladateľky internetového obchodu naševaše.sk, v ktorom si potrpia na výnimočnosť a originalitu. Miesto v ňom preto majú slovenskí výrobcovia so sviežim dizajnom. Naševaše je dôkazom toho, že tradícia a poctivé remeslo ešte nevymreli.

Šikovné zakladateľky nám prezradili tipy na výnimočné vianočné darčeky, ktorými potešíte aj tie najnáročnejšie ženy a zároveň podporíte slovenskú tvorbu.

Drevená kabelka Šopadizajn

Keď do spoločnosti, tak vo veľkom štýle! Krásna listová kabelka na špeciálne príležitosti je vyrobená z čiernej koženky a smrekového dreva. Ručne maľovaný ornament podčiarkuje fakt, že táto kabelka je jedinečným kúskom.

Cross náhrdelník

Medzi ďalšie doplnky, ktorými ženy rozhodne nepohrdnú, patria náhrdelníky. Konkrétne tento je vyrobený technikou krížovej výšivky. Podklad náhrdelníka tvorí čierny filc a viaže sa pomocou čiernej stužky. Ide naozaj o neprehliadnuteľný kúsok.

Prírodná kozmetika

Vianoce sú presne tým sviatkom, kedy môžete využiť čaro špeciálnych maličkostí. Preto je vhodné staviť na prírodnú kozmetiku. Luckám sa osvedčilo telové maslo Tykokos pre jeho nádhernú vôňu a úžasnú schopnosť hydratácie. V starostlivosti o pery sa im osvedčil peelingový rituál pomocou MARK Lip Scrub a balzám z kakaového masla a kávového oleja MARK Lip Balm.

Dizajnový zápisník

Tento nadčasový pásikavý zápisník od Papelier sa hodí takmer ku všetkému. Je ručne viazaný a má 100 čistých listov. Minimalistické prevedenie a kvalitná ručná práca sú zárukou, že majiteľku poteší svojim výzorom a zároveň jej bude dlho slúžiť.

Špeciálne sviečky

Sviečky sú vynikajúcim darčekom. Stačí vybrať vhodnú vôňu. Lucky obľubujú orientálnu kvetinovú vôňu Ylang Ylang, ale aj Orchideu so štipkou bergamotu a jazmínu či sladkú Pivonku.

Difuzér s limetkovou vôňou

Úžasnou vecou je aj tento difuzér. Vôňa limetky dodá sviežosť celému domovu a majiteľke dobrý pocit zo 100% prírodnej vône. Ratanové tyčinky nasávajú vôňu a pomaly ju uvoľňujú do miestnosti. Difuzér vydrží minimálne šesť týždňov.

A čo by potešilo pod stromčekom samotné Lucky z naševaše?

„Ja by som si hrozne prosila elegantno-športový ruksak na prechádzky. Už dlho ho hľadám, pretože moja už skoro 15 mesačná dcérka zistila, že okrem kočíkovania je veľmi super chodenie. A keďže ja mám len kabelky, tak som zistila, že sú na prechádzky veľmi nepraktické. Takže by som do ruksaku pobalila všetko potrebné pre mňa a pre malú a vyrazili by sme na cestu.“ 😉

 

„Ja by som si priala víkend plný pohody a oddychu s najbližšími, aby som im vynahradila čas o ktorý sme sa ukrátili kvôli rozbehu nášhovášho eshopu. A okrem toho, už teraz sa vidím ako ležím zrelaxovaná, vysaunovaná po dobrej masáži na lehátku s proseccom v ruke.“ 🙂