Vianočné inšpirácie pre vaše vlasy: Ombré a zapletané účesy

Na Vianoce prirodzene všetky chceme vyzerať pekne. Či už sa zvyknete objednávať u vašej obľúbenej kaderníčky, alebo sa staráte o svoj účes samé, pred sviatkami je vhodný čas na vyskúšanie niečoho nového. Okrem klasického zostrihu a úpravy sa môžete napríklad pohrať s farbami. Pre toto obdobie sú ako stvorené biela alebo strieborná farba.

Ombré inšpirácie

Keďže dať si odfarbiť celé vlasy na bielo alebo strieborno je pre ne veľká záťaž, stavte radšej buď na melír alebo ombré na spodnej časti vlasov. Ombré jednoducho postupne vystriháte a melír zase krásne oživý vaše vlasy bez toho, aby ste ich priveľmi zaťažili.

Strieborné ombré pekne vynikne na tmavých aj blond vlasoch. Biele ombré vyzerá pekne s blond vlasmi. Pokiaľ máte radšej iné farby, môžete vyskúšať napríklad ružovú či fialovú. S modrou farbou odporúčame narábať opatrne, pretože pri jej postupnom, prirodzenom zmývaní sa zvykne sfarbiť do zelena. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi obrázkami.

Source: therighthairstyles.com via Louise Mazza on FeedPuzzle

Source: pastel-tresses.tumblr.com via Audrey Avila on FeedPuzzle

Zapletané účesy

Pokiaľ nechcete experimentovať s farbami, môžete na večierok, Vianoce či Nový rok vyskúšať zaujímavý účes. Veľmi pekné a stále moderné sú zapletané vlasy na rôzne spôsoby.