Detaily pre pánov od Louis Vuitton

Prívesky pre šťastie, bižutéria a úplne nové verzie vzoru Monogram, exkluzívna značka Louis Vuitton predstavuje kolekciu pánskych doplnkov, ktorá hýri osobitosťou a originalitou.

Pod vedením umeleckého riaditeľa pánskych kolekcií Virgila Abloha pokračuje prestížna značka LV v línii pánskych doplnkov, ktoré sú inšpirované neustále sa vyvíjajúcim sezónnym štýlom.

Štýlový look podľa Louis Vuitton

Funkčnosť a praktická stránka doplnkov sa stretáva so štýlom a výsledkom sú trendové hands-free looky: bižutéria pripnutá na pánskej taške ako konštaácia amuletov šťastia, strieborné kľúče, kovové medaily so štrasom a logom značky, vojenské tagy z kože Epi či rámčeky na váš občiansky z plexiskla.

Prívesky a retiazky z mosadze v kombinácii s textilným vzorom Monogram Eclipse a gravítovaným logom na jednotlivých článkoch. Takáto bižutéria sa nosí voľne, prehodená cez kašmírový sveter, mikinu alebo džínsovú bundu.

Trendom sú masívne početné prstene, náramky, šnúrky okolo zápästia, manžetové gombíky a iné prívesky, ktoré môžete kombinovať navzájom, aby umocnili váš osobitý štýl. Na scénu sa tiež vracajú retiazky, prstene a náramky z minuloročnej sezóny, tentoraz však ako klasika v striebornom tóne s podpisom LV. Pre milovníkov farieb vo viacfarebnom prevedení, keď každý článok má inú textúru či farbu: zlatú, dúhovú, smalt, lak či lesk…

Trochu popu nezaškodí

Opasky s plastickou sponou vnášajú do sezónneho štýlu jemný popovo-hravý akcent. V kolekcii však nechýbajú ani klasické opasky s embosovaným vzorom Mongram a osemhrannou sponou v prešívanej koži určené pre elegantný vzhľad.

Oversize šál v čiernej či džínsovej farbe z toho najkvalitnejšieho kašmíru so vzorom Monogram možno viackrát omotať okolo krku, viacfarebné klobúky a čapice z čiernej kože završujú moderný vzhľad.

Súčasťou pánskej kolekcie doplnkov sú slnečné okuliare, 1.1 Millionaires, ktorých pôvodný tvar naberá s každou sezónou nový, svieži vzhľad. Pre túto sezónu je určená čierna s kovovými detailmi alebo mramorovým vzorom, dokonalý kúsok, ktorý zapadá do štýlu najnovšej kolekcie Virgila Abloha.

Ako na to: Investovanie v malom