Inšpirácie na líčenie: Trendy jesenné looky

Trendy looky jeseň/zima 2017 z New York Fashion Weeku začnú byť onedlho aktuálne, a tak sme sa pozreli, na čo všetko sa môžete pripraviť. Prím budú hrať sýte farby, na svoje si teda prídu odvážnejšie dámy. Viac informácií ohľadne trendov nám prezradila National Make-up Artistka Margarita Skřenková z Maybelline NY.

Po niekoľkých nude sezónach prichádza doslova výbuch farieb a kreativity. V kurze sú výrazné, sýtofarbené looky, ktoré sú často inšpirované umením. Čím výraznejšie a odvážnejšie, tým lepšie. Najpodstatnejšie je, že takéto líčenie je dobre nositeľné aj v bežnom živote. Ocenia ho silné ženy, ktoré používajú make-up ako spôsob sebavyjadrenia. Takže či sa rozhodnete pre výrazné očné tiene, vamp pery alebo výrazné linky, vedzte, že na jeseň budete in.

Newyorskému mólu dominovala vízia silnej ženy, buď doslova alebo aspoň v náznaku. Niektorí návrhári zvolili extravagantné návrhy a objem, iní na zvýraznenie ženskej sily použili líčenie. Neohrozený prístup k životu a zdravé sebavedomie – to sú nosné témy, ktoré si odnášame z móla.

3 Maybelline návody z New York Fashion Week na trendy jesenné líčenie

Rochambeau

Rochambe look New York Fashion Week 2017
Rochambeau look

 

Rochambeau look je veľmi jednoduchý na samotné líčenie, zároveň však aj veľmi efektný. Pleť zjednoťte make-upom v správnom odtieni a nad lícne kosti aplikujte Strobing Stick, čím dosiahnete krásne rozjasnený vzhľad. Na celé horné viečko naneste očný tieň Color Tattoo v tyrkysovom odtieni. Kreslite rýchlo, pretože aj keď je tieň mastný, po nanesení zaschne.

Look vám dlho vydrží a nebude sa rozmazávať. Tieň ľahko pretiahnite smerom hore, von z oka tak, aby ste docielili efekt mačacích očí. Na riasy môžete použiť riasenku Push Up Drama. Na pery aj líca naneste jemným vklepávaním pomocou prstov rúž Color Sensational v jemnom marhuľovom odtieni.

La Perla

La Perla look New York Fashion Week 2017
La Perla look

 

Look vytvorený na prehliadku La Perla vyzerá veľmi dramaticky a sexy. Nemusíte sa ale obávať, vytvoriť ho je jednoduché. Najdôležitejšia pri tomto looku je dobre hydratovaná pleť zjednotená matným make-upom a veľmi výrazné pery v odtieni burgundy. Najprv teda zjednoťte pleť make-upom a prejasnite tyčinkou Stobing Stick.

Riasy nalíčte riasenkou Push Up Drama a dajte si záležať aj na pekne upravenom obočí. Prípadné nedostatky ľahko napravíte pomocou Brow Precise Fiber Volumizer. Na dokončenie dokonalého sexy looku vám potom už stačí len precízne nalíčiť pery s rúžom Vivid Matte Liquid v odtieni Corrupt Cranberry, čo je tmavá burgundy.

Derek Lam

Derek Lam look New York Fashion Week 2017
Derek Lam look

 

Tento look je opäť veľmi jednoduchý na aplikáciu. Dôležité je dať si opäť záležať na pleti. Hydratovanú pleť zjednoťte make-upom vo vašom odtieni a prípadné nedostatky zakryte pomocou korektoru Fit Me. Obočie učešte a zafixujte riasenkou na obočie Brow Drama. Na lícne kosti použite lícenku v ľahkom marhuľovom odtieni.

Pery hydratujte priesvitným balzámom Baby Lips. Vyniknúť majú totiž len netradične nalíčené oči v kovovo-svetlo-modrom odtieni. To docielite zmiešaním dvoch odtieňov – modrého a šedého z paletky The Rock Nudes Palette. S aplikáciou sa veľmi netrápte, jednoducho vyfarbite celé horné viečko a tieň rozotrite až po obočie. Look má pôsobiť mierne étericky, preto riasenku tentokrát vynechajte.

Looky New York Fashion Week 2017

zdroj: redakcia Image Magazín