Inteligentný strážca kíl s aplikácou v mobile

Pracujete na svojej postave a zaujíma vás ako na tom ste? Skúste možno túto novinku – inteligentnú váhu s analýzou v počítači alebo mobile.

Poznáte to. Aj keď sa snažíte dodržiavať zdravý životný štýl, bez dostatočnej kontroly pokrokov sa čoskoro vytráca úvodné nadšenie a motivácia. Zaujala nás preto novinka od výrobcu prístrojov pre samodiagnostiku, ktorá môže tak trochu zastúpiť osobného kouča a držať nad našimi kilami kontrolu.

Inteligentná váha značky Veroval má celý rad zaujímavých vlastností a analytických funkcií, ktoré využijú až štyri osoby. Môže sa tak stať výborným kontrolórom pre celú rodinu. Získate prehľad o svojej telesnej hmotnosti, podiele telesného tuku, vody a svalového tkaniva v tele, hmotnosti kostí a celkovom stave metabolizmu.

Váha v pamäti uchováva až 30 vážení každej osoby. Displej má sklápací stojan a je odnímateľný, aby sa váha mohla pohodlne ovládať cez rádiové pripojenie. Všetci, ktorí zápasia s nejakou formou nadváhy, ocenia aj automatické zisťovanie ideálnej hmotnosti a spotreby kalórií.

A čo viac? Údaje z inteligentnej váhy si možno po pripojení kábla jednoducho preniesť a uložiť do aplikácie Veroval medi.connect v počítači (len s podporou Windows), takže neprídete o žiadne dáta z mesačného váženia. Aplikácia funguje aj na mobilnom telefóne, aby ste svoje pokroky mohli mať stále po ruke a neustále sledovať.

Váhu nájdete na internetových obchodoch, ale aj v lekárňach či predajniach zdravotníckych potrieb, jej cena sa orientačne pohybuje okolo 75 eur.