3 najdôležitejšie tipy pre krásu podľa beauty expertky Michelle Phan

Michelle Phan je najlepšie zarábajúca YouTube beauty vlogerka roka 2016. Nielenže má talent na líčenie a maľovanie, ale vo svojom odbore pracuje už 9 rokov. Začínala v 20-tich ako video make up ambasádorka spoločnosti Lancôme. Okrem toho, že má zmapované neskutočné množstvo produktov, založila aj vlastnú značku kozmetiky. Na jej výrobe spolupracuje s mnohými odborníkmi a známymi značkami ako napríklad L’Oréal. Preto sme sa pozreli na skrášľovacie metódy, ktoré odporúča a zaujímavé looky, ktoré stoja za vyskúšanie.

zdroj: youtube.com

3 tipy pre krásu

Jej najdôležitejšie tipy nezahŕňajú kozmetické produkty. Za dôležitý beauty produkt považuje vodu. Pomocou jednoduchého pitia vody sa odstránia toxíny z tela a pleť bude hydratovaná. Ďaľšou dôležitou vecou je podľa Michelle krém na opaľovanie. Nie kvôli strachu z vrások a pigmentových škvŕn, ale všeobecne pre zdravie. A keby aj všetko ostatné zlyhalo, úplne najdôležitejší a zároveň najjednoduchší je podľa nej úsmev.

„Šťastie je krása,“ vraví.

Estetické zákroky

Čo sa týka estetických zákrokov, využíva ich aj Michelle. Určite ale nejde o žiadne invazívne operácie. Odporúča napríklad diamantovú mikrodermabráziu alebo jemný chemický peeling.

„Je to veľmi intenzívne. Na druhý deň sú na tvári ranky, ale potom sa začne hojiť. Na ďalší týždeň už vyzerá úžasne“.

Ak ste niekedy premýšľali nad tým, že si dáte zväčšiť pery, Michelle naozaj neodporúča výplne. Ona sama využíva mikroneedling, ktorý aktivuje v pokožke tvorbu vlastného kolagénu.

„Robievam si mikroneedling s dermarollerom, ktorý mám zo Švajčiarska“.

Upozorňuje, že pery musia byť znecitlivené a že túto metódu využíva maximálne raz mesačne.

Návody na líčenie

 Cashmere Kitty =^・ェ・^=

How to Look Like a Bad Girl

Game of Thrones: Daenerys Targaryen Look