Tipy na dovolenkové destinácie podľa Heidi Klum, Drew Barrymore a Gisele Bündchen

Všetci sa tešíme na zaslúžený oddych. Keď však príde čas reálneho plánovania dovolenky, chvíľu trvá, kým sa rozhodneme, ktoré miesta by sme chceli navštíviť. Metropola alebo pláž? Čo si so sebou vziať? Aké stravovanie zvoliť, ak nechcem prísť o 2 kilá ťažší?

Jedna z možností, ako vyriešiť podobné otázky, je inšpirovať sa známymi osobnosťami. Áno, súkromné lietadlá a VIP šatníky prislúchajú hollywoodskym hviezdam a nie bežným ľuďom. Ale keď sa nad tým zamyslíte, známe osobnosti majú možnosť cestovať po celom svete. Preto miesta, kam sa zvyknú vracať určite stoja za to. A navštíviť sa dajú aj s nížším rozpočtom.

zdroj: pexels.com

Preto uvádzame zopár tipov podľa celebrít – kam cestujú, čo im nesmie chýbať na dovolenke, ako relaxujú či ako sa udržiavajú vo forme mimo svojej každodennej rutiny:

Heidi Klum: Turks a Caicos

Destinácia: Modelka a podnikateľka nedávno trávila čas s rodinou na týchto dvoch karibských ostrovoch.

Cvičenie bez činiek a telocvične: Klum posilňovala ruky pomocou udice. Vyberať ryby z mora dá svalom zabrať.

Občerstvenie: Energiu si Heidi doplnila zeleným a červeným hroznom, kúskom melóna a perlivou minerálkou.

Relax: Počas tohto výletu si Klum užívala leňošenie na piesku, kým sa jej deti vytešovali z morských vĺn.

Drew Barrymore: Tulum, Mexico

Destinácia: Herečka strávila svoje posledné narodeniny v Tulume – v meste známom pre svoje starobylé zrúcaniny a nádherné pláže.

Osvieženie: Barrymore so svojou bandou zakotvila v plážovej reštaurácii, kde si spolu vychutnali mlieko z čerstvého kokosu.

Čo so sebou: V Mexiku môže byť slnko naozaj intenzívne, a tak nezabudnite na široký klobúk. Drew mala podobný, vždy keď išla v Tulume von.

Relax: Dúha, na ktorú Barrymore narazila posledný deň v meste výborne vystihuje celú jej dovolenkovú náladu – jedným slovom magická.

Gisele Bündchen: Amazónia, Brazília a Mexiko

Destinácia: Supermodelka narodená v Brazílii cestuje naozaj často. Veľkú časť svojho drahocenného času trávi v Mexiku a tiež v Strednej a Južnej Amerike.

Relax: Bündchen nasávala pozitívnu energiu počas meditácie medzi starobylými ruinami v Mexiku.

Cvičenie bez činiek a telocvične: Spolu s ďeťmi si vychutnali jazdu na koni po pláži. Okrem spoločnej aktivity, na ktorú budú mať určite pekné spomienky si tak Gisele zacvičila na stehná.

Občerstvenie: Podľa osobného kuchára rodiny bol ich dovolenkový jedálniček plný farebných šalátov a inej čerstvej zeleniny.

zdroj: wellandgood.com