Vystúpte z davu vďaka novej kamere Logitech C922 Pro

Spoločnosť Logitech uviedla webovú kameru Logitech® C922 Pro Stream Webcam. Je navrhnutá s cieľom splniť nároky všetkých, čo berú streamovanie vážne. Umožňuje streamovať a zaznamenávať realistické videá s rozlíšením 1080p pri snímkovej frekvencii 30 fps, alebo v rozlíšení 720p pri 60 fps. Má softvér pre dynamické nahradenie pozadia od firmy Personify a trojmesačnú prémiovú licenciu na ukladanie a streamovanie videí od spoločnosti XSplit. Disponuje stolným polohovateľným statívom, vďaka čomu sa dá nastaviť do toho najvhodnejšieho uhlu.

„Počas ostatných rokov došlo k prudkému rozvoju sociálnych video platforiem. Napríklad Twitch hostí viac ako 2 milióny streamerov. Navždy sa teda zmenil spôsob, akým sa dnešná generácia hráčov učí hrať a ako sa o hrách dozvedajú,“ povedal Guillaume Bourelly, produktový riaditeľ portfólia webových kamier spoločnosti Logitech. „Vďaka kamere C922 Pro Stream Webcam posúvame prenosy z hrania počítačových hier na novú úroveň, aby ste mohli ľahko a profesionálne cez video ukázať, ako hráte, lepšie sa zapojiť do vašej komunity a vystúpiť z davu.“

 

streamovanie

Kamera sprostredkuje plynulejší pohyb. Diváci môžu zreteľne vidieť každý detail vášho hrania v rovnakej rýchlosti zobrazovania, akú pri hre používate. Je vybavená aj funkciou dynamickej výmeny pozadia. Využíva inteligentné rozpoznávanie tvarov pre odlíšenie hráčov od pozadia bez nutnosti používať zelené plátno. Hráči potom môžu prekryť obraz na hernom streame pomocou obľúbených aplikácií na prenos herných streamov, napríklad OBS a XSplit.

Spoločnosť Logitech prevzala tie najlepšie vlastnosti, vďaka ktorým získal predošlý model Logitech HD Pro Webcam C920 mnohé ocenenia. Stal sa najodporúčanejšou webovou kamerou zo strany profesionálnych hráčov a vlogerov. Spoločnosť model vylepšila pre dosiahnutie ešte lepšieho zážitku z kvalitného obrazu. Vďaka automatickej korekcii pri nízkej hladine osvetlenia a rýchlemu automatickému ostreniu sa model C922 dokáže prispôsobiť blikajúcim svetlám v miestnosti, alebo situácii, keď používate viac počítačových monitorov. Ostré a zreteľné video môžete streamovať aj v prítmí. Nezáleží ani na uhle, z ktorého vysielate. Dva všesmerové mikrofóny s funkciou potlačenia okolitého hluku zaisťujú čistý stereo zvuk bez výpadkov. Podrobnejšie informácie získate na stránke logitech.com.