Získajte ProMan PLUS – prirodzenú podporu testosterónu

Nedovoľte únave, aby vás obrala o vzrušujúce zážitky a pôžitky! Pre všetkých mužov, ktorí chcú aj po tridsiatke žiť naplno, udržať si svoju mladistvú energiu a mužskú silu, ponúkame možnosť zapojiť sa do súťaže o výživový doplnok ProMan PLUS od NaturaMed Pharmaceuticals.

Vyčerpaný bežec.

Zasúťažte si s nami o balíček ProMan PLUS. Prírodný prípravok z Nórska s obsahom dvanástich starostlivo zdokumentovaných zložiek podporuje hladinu testosterónu a nárast energie, žiadostivosti a výkonnosti. Testosterón má priaznivý vplyv prakticky na každú oblasť mužského života – zvyšuje libido, stimuluje nervovú sústavu, potláča prejavy únavy a zlepšuje sústredenosť, ako aj celkovú telesnú výkonnosť. Najlepšou cestou, ako čeliť jeho vekom podmienenému úbytku, je vyvážená strava v kombinácii s kvalitným výživovým doplnkom. Každá tableta ProMan PLUS obsahuje dobre vybalansovaný koktail z horčíka, ženšenu, zinku a celej škály ďalších zdraviu prospešných látok vhodných pre moderného muža po tridsiatke. Kúpite z pohodlia domova na www.promanplus.sk.

 

ProMan Plus.
ProMan PLUS

Máme troch víťazov, ktorí sa zapojili do našej súťaže a správne odpovedali, že výživový doplnok ProMan PLUS obsahuje 12 prírodných ingrediencií. Víťazom posielame balíček výživových doplnkov a srdečne im blahoželáme!

Veronika Bausová, Andrej Komenda, Petra Ladecká

 

ProMan Plus súťaž.