Drew Barrymore a John Cena v kampani vyzývajú: Buďte sami sebou

Crocs nedávno odštartoval globálnu kampaň s názvom Come As You Are. Ako zo samotného názvu vyplýva, ide o oslavu jedinečnosti každého z nás. Cieľom je inšpirovať k ľudí tomu, aby sa cítili pohodlne vo vlastnej koži. Tvárami Come As You Are sú herečka Drew Barrymore a americký wrestler a herec John Cena.

Drew Barrymore

Herečka, ktorá momentálne žiari v novom seriáli Santa Clarita Diet, vníma spojenie s Come As You Are ako prirodzené. Hovorí, že byť sama sebou je pre ňu kľúčovým faktorom k úspechu a šťastiu ako v osobnom, tak aj v pracovnom živote:

„Som, kto som. Nechápem, ako sa niektorí ľudia môžu pretvarovať. Ja viem byť len sama sebou. Ľudia by sa mali pozrieť do zrkadla a konečne prestať hľadať chyby a namiesto toho rozpoznať, čo je na nich výnimočné. Ako matka dvoch detí viem, aké je to dôležité.“

Poslaním a hlavnou myšlienkou Come As You Are je byť sám sebou vo všetkom, čo robíme. Nehanbiť sa za svoju jedinečnosť, naopak, urobiť z nej svoju prednosť. Cítiť sa pohodlne vo svojej koži. Pohodlie, originalita a radosť sú hlavné hodnoty značky Crocs.

Slávne hviezdy, influenceri a fanúšikovia po celom svete budú môcť zdieľať to, čo ich robí výnimočnými a navzájom sa inšpirovať. Crocs vytvoril Be Yourselfie GIF generátor, cez ktorý môžu zákazníci zábavným spôsobom vyjadriť, čím sú jedineční. Stačí si nahrať fotku na stánke yourselfie a odpovedať na 5 otázok. Hotový GIF je potom možné zdieľať na sociálnych sieťach. Drew a ostatné hviezdy tiež zdieľajú svoje Be Yourselfie GIFy.

Súčasťou kampane bude aj výzva Drew Barrymore ku Dňu matiek. Ľudia budú môcť prostredníctvom Instagramu zdieľať, čím je výnimočná ich mama a získať osobné video priamo od Drew.

John Cena

Tvárou Come As You Are je aj šestnásťnásobný víťaz Svetového šampionátu vo wrestlingu WWE World Champion John Cena. Jeho motto Nikdy sa nevzdávaj oslovilo milióny ľudí po celom svete. John má ku kampani osobný vzťah.

John Cena

 

„Vďaka tomu, že som zažil zlyhanie, som sa naučil žiť pohodlne vo vlastnej koži,“ povedal Cena. „Veľakrát nebolo populárne mať nálepku nikdy sa nevzdávaj, ale toto je môj život. Veľa ľuďom som pomohol. Poslanie Come As You Are vychádza od ľudí, ktorí si prešli svojim vlastným bojom a našli tak samých seba.“

zdroj: redakcia Image Magazín