Exkluzívne modely hodiniek: Pozrite si, aké novinky predstavili prestížne firmy v Ženeve

SIHH (Salon International De La Haute Horlogerie) je medzinárodná výstava luxusných hodiniek a šperkov, ktorá sa každoročne koná v Ženeve. Ide o súkromnú akciu, na ktorú sú pozvaní prestížni výrobcovia, aby predstavili svoje najnovšie modely. Nové trendy odhalilo spolu 30 vystavovateľov, medzi inými napríklad Cartier, Ralph Lauren, Montblanc, Piaget, Tag Heuer a iní.

Všetci profesionáli predstavili vo výnimočnom prostredí najžiadanejšie kúsky, ktoré sa ešte len dostanú do predaja. Predstavujeme vám ukážky vybraných modelov značiek:

 

TAGHeuer

CARRERA HEUER pánske hodinky sú čiernej, matnej farby a sú vyrobené výhradne z keramiky, vrátane náramku.

CARRERA HEUER-01 Full Black Matt Ceramic

 

CARRERA CALIBRE 16 sú vďaka titánu ľahšie ako ich predchodkyne. Majú matnú čiernu farbu s béžovými doplnkami a hnedý kožený remienok.

CARRERA CALIBRE 16

 

Nové dámske hodinky AQUARACER LADY 300M TAGHeuer predstavil v dvoch farbách – tmavomodrej a čiernej s hladkým saténovým alebo oceľovým remienkom a diamantovou alebo keramickou lunetou.

AQUARACER LADY 300M

 

AQUARACER LADY 300M

 

AQUARACER LADY 300M

 

Cartier

Cartier posunul všeobecný, konzervatívny koncept hodiniek do novej oblasti, čomu zodpovedajú aj hodinky Cartier Rotonde De Cartier Mysterious Hour Skeleton.

Rotonde De Cartier Mysterious Hour Skeleton Watch

 

Luxusný šperk alebo večerné hodinky? Pre vznik Trait d’éclat poslúžilo 15 mozambických rubínov, ktoré vytvárajú purpurovú stuhu. Okrem burgundy drahokamov sú celé hodinky posiate diamantmi a bielym zlatom.

Trait d’éclat

 

Montblanc

Montblanc odhalil novú TimeWalker kolekciu profesionálnych hodiniek. Chronograph UTC má výrazne mužský dizajn a zároveň mnoho praktických funkcionalít, ako napríklad kaliber MB.25.03, ktorý ukazuje čas v troch rôznych časových pásmach.

TimeWalker Chronograph UTC

 

TimeWalker

 

Slávne stopky Minerva poslúžili značke Montblanc ako inšpirácia pre tvorbu limitovanej edície Rally Timer Counter Limited Edition 100. Náramkové hodinky majú elegantný čierny kožený remienok a je možné zmeniť ich na vreckové hodinky, prípadne ich pripevniť na palubnú dosku v aute.

TimeWalker RallyTimer

 

TimeWalker RallyTimer

 

Ukážky ostatných hodiniek a šperkov, ktoré predstavili prestížne firmy na SIHH 2017:

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X

 

X