Liv Tyler otvorila nový obchod v Tokiu. Aké miesta krásna herečka navštívila?

Herečka, módna návrhárka a ikona: Liv Tyler je známa ako krásna, dynamická žena. Jej úspech neustále rastie. V júli minulého roka sa jej narodila dcérka. Popri materstve hrá v treťom pokračovaní seriálu HBO The Leftovers a zároveň natáča spolu s Kitom Haringtonom (Game of Thrones) novú BBC show Gunpowder.

Discovering Liv Tyler's Tokyo

Liv je vždy pripravená na nové dobrodružstvá, a tak popri natáčaní nedávno navštívila Tokio, aby tu otvorila nový obchod s luxusným oblečením Belstaff.

 

Predtým si však vychutnala potulky v uliciach štvrte Ginza. Ázijská metropola je jej dávnou láskou, preto Tokio navštívila už mnohokrát a má naň dobré spomienky. Ubytovaná bola v hoteli Aman. Zamierila aj do presláveného kníhkupectva Tsutaya.

Tyler: „Mám rada veľa vecí ohľadne japonskej kultúry. Je veľmi odlišná od newyorskej. Japonci sú veľmi hrdí a kladú dôraz na detaily, čo úplne zbožňujem a považujem to za fascinujúce.“

Hotel Aman, zdroj: aman.com
Hotel Aman, zdroj: aman.com
Hotel Aman, zdroj: aman.com
Hotel Aman, zdroj: aman.com

 

Belstaff x Liv Tyler

Večer herečka strávila v novootvorenom obchodnom dome Ginza Six Mall, o ktorom sa sama vyjadrila ako o úžasnom. Keďže je ambasádorkou značky Belstaff, otvárala tu nový obchod s luxusnou módou. Liv s firmou spolupracovala aj na tvorbe dvoch kolekcií. Spojila v nich svoj klasický štýl s rockovým nádychom a typický štýl značky. Inšpiráciou jej boli vlastné životné skúsenosti. Cieľom bolo vytvoriť exkluzívne kúsky pre dynamické ženy, ktoré sú štýlové aj na cestách. Výsledkom je kolekcia, ktorá pôsobí energicky, no zároveň veľmi žensky a hravo.

 

zdroj: redakcia Image Magazín