Myši Logitech z kolekcie 2016 Party Collection

Spoločnosť Logitech vás vyzýva, aby ste prizvali na párty svoj počítač. Kolekcia štýlových myší 2016 Party Collection je inšpirovaná štýlom 80. rokov v Memphise. Zdôrazňuje jasné, kontrastné farby a grafické vzory. Zároveň bohato kombinuje obľúbené predmety ako napríklad melóny, plameniaky, nanuky a ďalšie energické vzory.

Kolekcia smelých vzorov a farieb prináša dotyk rozmaru do dizajnu bezdrôtových myší Logitech M238. Myši reflektujú zábavný prístup posúvajúci hranice v štýle súčasnej pop kultúry.

logitech-party-collection

„Tento rok je možné čokoľvek a všetci sú pozvaní na párty,“ povedal Anatoliy Polyanker, globálny riaditeľ pre portfólio a značky spoločnosti Logitech. „Účelom dizajnu myší z kolekcie s názvom 2016 Party Collection je rozjasniť čokoľvek budete s počítačom robiť. Vzali sme veľa vecí, ktoré máte radi a vytvorili z nich trochu šialenú a nečakanú koláž. Vychádza zo súčasných trendov a inšpiruje vyjadrenie vašej jedinečnej osobnosti.“

Zábavné a súčasne funkčné myši z kolekcie 2016 Party Collection vydržia s jedinou batériou fungovať až 12 mesiacov. Môžete sa hladko a ľahko pohybovať po webových stránkach alebo v dokumentoch pomocou pohodlného rolovacieho kolieska bez ohľadu na operačný systém, ktorý používate: Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux. Miniatúrny nano prijímač pripojený do USB portu vám umožní myš používať až do vzdialenosti 10 metrov od PC.