Osloboďte sa od svojho pracovného stolu

Bluetooth klávesnica s úplným názvom Logitech® K380 Multi-Device Bluetooth® Keyboard a bezdrôtová Bluetooth myš Logitech® M535 Bluetooth® Mouse vám poskytnú voľnosť pracovať, tvoriť a prejaviť sa kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Žijeme v ére kreativity, kedy môžeme vytvárať, upravovať a zverejňovať obsah, kdekoľvek budeme cítiť inšpiráciu a na akomkoľvek zariadení,“ povedala Charlotte Johs, globálna viceprezidentka divízie počítačových periférií spoločnosti Logitech. „V tomto prepojenom svete, kde naviac používame rôzne zariadenia súčasne, prestáva byť naša práca viazaná na kanceláriu alebo ateliér. Vaším novým pracovným miestom môže byť pohovka, lavička v parku alebo kaviareň a klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard s myšou Logitech M535 Bluetooth Mouse podporujú túto slobodu.“
K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard

Klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard

Klávesnica vám ponúka komfort použitia ako pri stolnom počítači, tak aj pri práci na notebooku, smartfóne a tablete. Môžete sa vyjadriť prostredníctvom akejkoľvek digitálnej platformy a kdekoľvek. Klávesnicu možno spárovať až s troma zariadeniami. Je medzi nimi možné okamžite prepínať pomocou tlačidiel Easy-Switch™. Klávesnica automaticky rozpozná, aké zariadenie je práve pripojené a automaticky premapuje rozloženie kláves s ohľadom na podporované funkcie a klávesové skratky. Budete tak môcť s plným pohodlím písať tak, ako ste zvyknutí. Klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard vydrží s dvoma priloženými batériami veľkosti AAA fungovať až dva roky.

Myš Logitech M535 Bluetooth Mouse

Myš vám umožní tvoriť na prakticky akomkoľvek product_2429742mobilnom zariadení a kdekoľvek budete chcieť. Má programovateľné tlačidlá pre navigáciu. Celé ovládanie máte priamo vo svojej ruke a môžete prepínať medzi aplikáciami, pracovnými plochami a kopírovať a presúvať súbory a fotografie pomocou funkcie drag-and-drop. Umožňuje replikovať gestá vykonávané švihom tromi prstami, ako pri ovládaní počítačov Mac. Vie vyvolávať aplikácie vo Windows 10. Dokáže sledovať pohyb prakticky na akomkoľvek povrchu – od kovových stolíkov kaviarní cez pulty s dlaždicami až po váš obľúbený študijný stôl. Má nakláňacie rolovacie koliesko, zakrivený tvar a gumové úchopy pre vyšší komfort. Vydrží pracovať až 10 mesiacov na jednu batériu veľkosti AA.
Ak si stiahnete obslužnú aplikáciu Logitech Options Software, budete si môcť prispôsobiť nastavenia klávesnice aj myši tak, aby ešte viac vyhovovali vašim potrebám. Aj keď nová klávesnica a myš nie sú na sebe závislé, spoločne vyzerajú skvele vďaka rovnakému farebnému ladeniu a rozpoznateľnému dizajnu.

Dostupnosť

Klávesnicu Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard a myš Logitech M535 Bluetooth Mouse kúpite na Slovensku napríklad v e-shope Alzy.