Potrebujete doplniť šatník vašich detí o jarné kúsky? Máme pre vás tipy od Idexe

Keď jar vstupuje do našich šatníkov, nahradí sivú a čiernu výraznými farbami a sviežosťou. Inak tomu nie je ani v detskej móde, kde farby najlepšie vystihujú radosť a energiu detí. S veľmi peknou jarnou kolekciou určenou deťom prichádza talianska značka Idexe. Taliansky šarm prevtelila do elegantných aj športových setov. Oblečenie pre deti od 0 do 14 rokov okrem sýtosti farieb charakterizujú aj trendové strihy a kvalita materiálov. Značka sa zameriava na najnovšie trendy zo zahraničia. Kladie dôraz na pôsobivé detaily a kvalitné spracovanie, ktoré odráža potreby svojich malých nositeľov.

Idexe

Kolekcia pre dievčatká a mladé dámy je plná farieb, elegantných strihov a jarnej potlače. Pre chlapcov sú v ponuke športové kúsky, ktoré k nim bezpochyby patria. Rovnako však nájdete oblečenie na výnimočné príležitosti, ku ktorým patrí dobre padnúce sako, motýlik, kravata, slim nohavice a pohodlné mokasíny.

Oblečenie Idexe je navrhované a šité v Taliansku. Európska móda na každý deň či výnimočné príležitosti prináša sezónne trendy do tých najmenších šatníkov. Predajňu nájdete na 2. poschodí obchodného centra Galeria Mlyny Nitra a v obchodnom centre Europa Shopping Center Banská Bystrica.

 

Idexe, jar/leto 2017

Idexe
Idexe
Idexe
Idexe
Idexe
Idexe
Idexe
Idexe
Idexe
Idexe
Idexe
Idexe

Zdroj: redakcia Image magazín