Ralph Lauren premenil svoj obchod na dychberúce prehliadkové mólo (Video)

Jarná kolekcia Ralph Lauren sa opäť raz niesla vo veľkom štýle. Počas nedávneho New York Fashion Week Lauren pretransformoval svoj povestný obchod na 888 Madison Avenue na exkluzívne prehliadkové mólo. Celý obchod bol posiaty kvetmi, ktoré sa rozliehali po stenách oboch poschodí. Oficiálne tak stelesnili príchod jari, prinajmenšom pod strechou ikonickej predajne.

„Vyjadruje to energiu ženy, pre ktorú navrhujem – vyhľadáva odvážny a osobitý štýl,“ skonštatoval Ralph Lauren.

Hostia prehliadky sa namiesto ruchu veľkomesta preniesli do úplne iného sveta, inšpirovaného duchom samotnej kolekcie. Steny zdobili orchidei, púštne agáve a vzdušné rastliny poprepletané bujným machom a révou. Živé steny vytvárali intímne a jedinečné prostredie prehliadky.

zdroj: digitalnewsagency.com

 

Dizajnér má záľubu v rozprávaní príbehov a scéna korešpondovala s jeho luxusným svetom. Do púštnej atmosféry štýlovo zapadali sieťové svetre aj tónové overaly z brokátového hodvábu. Safari štýl najviac stelesňovali doplnky ako oversized tašky s gepardím vzorom a lesklé topánky s hadím vzorom. Metalické, večerné šaty doslova žiarili a vďaka svojej kráse boli luxusným vrcholom prehliadky. Medzi krásnymi modelkami sa objavila aj Bella Hadid a Kendall Jenner.

Po prehliadke zostali dvere obchodu otvorené v rovnakom dizajne tiež pre verejnosť, a tak si zážitok z jeho jedinečnej premeny odniesli aj nakupujúci.

zdroj: digitalnewsagency.com