Svetové modelky a ich najlepšie fashion momenty

Známe modelky sú pod drobnohľadom paparazzov z celého sveta. Keďže spolupracujú s najlepšími módnymi značkami, dizajnérmi a odborníkmi, všetci sú zvedaví, s akými outfitmi najnovšie vyjdú do ulíc či na slávnostné podujatia. Udávajú trendy a majú obrovský vplyv. Posvietili sme si na najnovšie a najlepšie fashion momenty modeliek Gigi Hadid, Cara Delevingne a Imaan Hammam.

zdroj: models.com/flickr.com

Cara Delevingne

Jej profesionálna dráha nabrala rýchle obrátky hneď od začiatku, keď vstúpila do sveta modelingu. V roku 2009 podpísala zmluvu s agentúrou Storm Model Management a v roku 2010 už mala za sebou mnohé významné spolupráce so značkou Burberry. Odvtedy prechodila nespočetné množstvo módnych prehliadok, bola na viacerých titulkách časopisu Vogue a účinkovala v kampaniach pre DKNY, H&M, Zara, Dolce&Gabanna, Fendi a mnohých ďalších. Keďže okrem modelingu už dlhšie pôsobí aj ako herečka, najnovšie sa objavila na premiére filmu Valerian. Cara momentálne nosí krátke vlasy. Na premiéru zvolila vlny pripomínajúce 20. roky a moderné strieborné šaty. Jej celkový look pôsobil futuristicky.

Najnovšie

Najlepšie

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gigi Hadid

Gigi patrí medzi najžiadanejšie modelky na svete. V roku 2011 spolupracovala so značkou Guess a v roku 2012 sa stala tvárou ich kampane. Nebolo to však prvýkrát, čo sa Gigi a Guess spojili. Kariéra Hadid sa v podstate začala, keď mala ešte len dva roky. Bola detskou modelkou Guess Kids. Neskôr sa ale sústredila na školu a k modelingu sa vrátila o 14 rokov. Dnes má za sebou spolupráce so značkami ako Desigual, Marc Jacobs, Miu Miu, Balmain, Versace a naozaj veľa iných. V roku 2016 bola ocenená na British Fashion Awards ako Medzinárodná modelka roka. Jej kariéra je na vrchole. Najnovšie reprezentuje značky ako Vogue Eyewear, Reebok či Fendi.

Najnovšie

Najlepšie

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Imaan Hammam

Napoli Maročanka, napoli Egypťanka narodená v Amsterdame. Imaan objavila v roku 2010 agentúra CODE Management. Spolupracovala so značkami Hugo Boss, Moschino, Stella McCartney, Proenza a veľa ďalšími. V roku 2016 vyhrala modelku roka v súťaži, ktorú pravidelne organizuje Couturesgue Magazín a víťaza volí verejnosť. Najnovšie sa objavila na stránkách Vogue Paris.

Najnovšie

Najlepšie

21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

zdroj: redakcia Image Magazín