Tomáš Klus nám predpísal bezdepkovú diétu

Že má Tomáš Klus nákazlivú energiu a excelentnú schopnosť improvizácie, o tom sme sa presvedčili na vlastnej koži na koncerte v rámci turné RECYKLUS TOUR 2017 v amfiteátri v Pezinku. Dve a pol hodiny nabité hudbou boli pre nás pod letnou oblohou nezameniteľným zážitkom.

Tomáš Klus
Tomáš Klus

Milovníci letných festivalov a večerných posedení pod hviezdami si určite vedia predstaviť, aké príjemné je stráviť letný večer vonku. Keď sa k tomu pridá vynikajúca hudba, napríklad obľúbenca Tomáša Klusa, ide o dokonalý večer.

Pesničkár Klus spieval dva a pol hodiny

Svoju bezdepkovú diétu nám naordinoval Klus v amfiteátri v Pezinku a dávku jeho energie nám naservíroval v priebehu dva a pol hodiny. Spieval každý song, diváci ocenili jeho spontánnosť, keď niekoľkokrát vybehol do publika a poprechádzal sa po celom amfiteátri, aby sa so svojimi fanúšikmi pozdravil, odfotil, aj zatancoval. Bezprostredná spevácka improvizácia, ktorá sprevádzala tieto divácke výlety, pobavila všetkých hostí, ktorí boli všetkých vekových skupín.

Päť albumov na pódiu

Fanúšikovia RECYKLUS TOUR 2017 si vybrali polovicu playlistu, druhá časť bola výberom priamo Cieľovej skupiny. Odozneli skladby zo všetkých piatich Klusových albumov, staršie piesne ožili v novom aranžmá.
Klus v rámci koncertu upozornil aj na potrebu recyklácie odpadu, na ktorý upozorňovala aj originálna koncertná výzdoba v podobe vyzdobených kontajnerov.

Zdroj foto: Adam Harbakus